Przedstawiciele handlowi

Cały obszar

Renata Makowska

+ 48 539 966 341, renata.makowska@agroas.pl

Maciej Piasecki

+ 48 698 920 509, maciej.piasecki@agroas.pl

Tomasz Pelikan

+ 48 507 890 366, tomasz.pelikan@agroas.pl

Michał Giziński

+ 48 507 878 858, michal.gizinski@agroas.pl

Tomasz Wójcik

+48 532 120 022, tomasz.wojcik@agroas.pl

Paweł Dziergas

+ 48 881 950 562, pawel.dziergas@agroas.pl

Katarzyna Kalińska

Marcin Fidos

+48 668-004-212, marcin.fidos@agroas.pl

Anna Stefan

+48 882-772-081, anna.stefan@agroas.pl

Tomasz Helak

+48 600-931-368, tomasz.helak@agroas.pl

Daniel Mocniak

+48 532 120 071, daniel.mocniak@agroas.pl

Tomasz Kubas

+48 882 059 965, tomasz.kubas@agroas.pl

Wojciech Waranka

+ 48 606 860 758, wojciech.waranka@agroas.pl

Krzysztof Kozioł

Krzysztof Leszczyński

Piotr Aleksanderek

Sebastian Środoń

Michał Marzęcki

+48 608-668-734, michal.marzecki@agroas.pl

Sławomir Pawlak

+48 795-107-312, slawomir.pawlak@agroas.pl

Cyprian Pawlikowski

Paweł Dziergas

+48 881 950 562, pawel.dziergas@agroas.pl

Krzysztof Siekierka

Dagmara Dobrowolska

Maciej Skoczyliński

Tomasz Stolarczyk

Tadeusz Szczepek

Marek Wajdeczko

+48 602-729-575, marek.wajdeczko@agroas.pl

Marcin Wasyliszyn

Paweł Mazur

+48 692-969-933, pawel2.mazur@agroas.pl

Mariusz Zieleziński

Hubert Wójcik

+48 668-309-260, hubert.wojcik@agroas.pl

Serwis korzysta z plików cookies w zakresie opisanym w Polityce cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.